Вітаю

             Вітаю в моєму особистому Веб-Просторі!

Чи випадково Ви тут опинились, чи ні, дуже радий повідомити, що Ви зараз знаходитесь на моєму персональному сайті «ТРАСЕР».

Трасер – це безстрашний космічний агент, експерт Всесвіту, якого закидають в найрізноманітніші куточки космосу й часу і який здатен вести самі заплутані і складні розслідування та дослідження. Він наділений вкрай широкими повноваженнями, аж до втручання у справи цілих цивілізацій, їх порятунку або навіть зовсім навпаки.

Отже, це – сайт письменника-фантаста.

І все, що ви тут знайдете з області фантастики, пов’язане безпосередньо зі мною – мої твори, різноманітні «фантастичні» події, що вже відбулися і відбуваються зі мною зараз, і так далі.

А оскільки ваш покірний слуга – ще й професійний астроном, значна частина цього сайту присвячена, звісно, й астрономії. Ця неймовірна, фантастична наука також займає велике місце в моєму житті.

Так, – що я хотів би ще підкреслити.

Незважаючи на пригодницьку та авантюрну спрямованість моїх художніх текстів, переважна більшість з них – це сувора наукова фантастика. Так звана, «тверда НФ». Це означає, що у них ви не знайдете ніякої магії чи чудес: взятих «зі стелі» явищ, які ніяк не пояснюються науково, чи принаймні науково-фантастично. Все основане на суто науковому підході, на сучасному знанні астрономії, фізики, психології, соціології… Зрозуміло, що коли ми збираємося писати про майбутнє та/або про далекі космічні світи, які ще ніхто ніколи не бачив, то тут без гарної фантазії і певних припущень-передбачень не обійтися. Але у мене це – саме наукові припущення і передбачення.

Отже, приємного вам дозвілля на моєму сайті, якщо ви ще бажаєте тут залишатися.

 
Щиро Ваш
В’ячеслав Астров-Чубенко